strona glowna.jpg

dyrekcja.jpg

kadra%20pedagogiczna.jpg

historia%20szkoly.jpg

kontakt.jpg

 

 

 ARCHIWUM 2012/2013

 

aktualnosci.jpg

II EDYCJA KONKURSU NA ULOTKĘ SZKOLNĄ

II Edycja Konkursu na ulotkę promującą naukę w naszym CKU została rozstrzygnięta na początku kwietnia 2013 roku.

Jury pod przewodnictwem dyrektor Elżbiety Andryszak przyznało I miejsce Patrykowi Walczakowi z klasy IIb LO2 wydział zaoczny oraz dwa wyróżnienia: dla Pauliny Lemańskiej z klasy II PSE wydział zaoczny i dla Doroty Ciesielskiej z klasy III b gimnazjum. Ulotka zwycięzcy została wydrukowana i będzie promowała naukę w naszej szkole w roku szkolnym 2013/2014.

Dziękujemy za udział w konkursie! Nagrodzonym gratulujemy!

Zapraszamy do udziału w III Edycji już za rok!!!

Foto... [TUTAJ]


POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA

Słuchacze Centrum wraz z opiekunem samorządu szkolnego mgr Teresą Kosiak odwiedzili Inowrocławskie Schronisko dla Zwierząt przy ulicy Toruńskiej.

Czworonogom przekazane zostało ponad 100 kg suchej karmy, 35 puszek jedzenia dla kotów oraz dwa worki koców, które pomogą im przetrwać zimę.

Foto... [TUTAJ]


"GÓRA GROSZA"

Na przełomie listopada i grudnia 2012 roku kolejny już raz słuchacze naszej szkoły włączyli się do akcji „Góra Grosza”.

W naszej szkole akcję zorganizował i przeprowadził samorząd szkolny pod nadzorem mgr Teresy Kosiak i mgr Anny Gerlach.

Ogółem podczas zbiórki zebrano monety na łączną sumę: 213 złotych i 14 groszy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji!!!

Foto... [TUTAJ]


SZKOLENIE POCZTU SZTANDAROWEGO

14 grudnia 2012r. słuchacze reprezentujący Centrum w poczcie sztandarowym: Marta Stefańska, Kamila Rakowska, Marcin Krawczak wraz z opiekunem samorządu szkolnego panią Teresą Kosiak uczestniczyli w szkoleniu pocztów sztandarowych w 2 Inowrocławskim Pułku Inżynieryjnym.

Szkolenie było przeznaczone dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych i składało się z dwóch części. Pierwsza część to wykład pt. „Sztandar – symbol tradycji i więzi ze szkołą” poprowadzony przez majora Artura Wiśniewskiego. Uczestnicy szkolenia zostali zapoznani z opisem sztandaru. Część praktyczną poprowadzili kapitan Krzysztof Kapeliński i sierżant Piotr Nawrocki, którzy zapoznali uczestników szkolenia z podstawowymi chwytami sztandaru w czasie uroczystości państwowych, wojskowych, patriotycznych i religijnych.


VI EDYCJA REGIONALNEGO KONKURSU
MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZEGO
DLA UCZNIÓW/SŁUCHACZY SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH

Słuchacze Centrum Kształcenia Ustawicznego 12 grudnia 2012r. uczestniczyli w Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy. W konkursie brali udział słuchacze z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Chojnic, Centrum Kształcenia Ustawicznego z Grudziądza oraz Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych z Bydgoszczy.

Naszą szkołę reprezentowały dwie czteroosobowe drużyny. Drużyna w składzie: Agnieszka Kwiatkowska, Małgorzata Lewandowska, Iwona Katulska i Anna Rosińska zajęła III miejsce. Gratulujemy!!!

Słuchaczy do konkursu przygotowały panie: Renata Bilewicz, Aleksandra Mirzejewska i Teresa Kosiak.

Foto relacja... [TUTAJ]


WIZYTA SŁUCHACZY W KUJAWSKIM CENTRUM KULTURY

W sobotę 29 września 2012 r. grupa słuchaczy z klasy Ib P.E. LO3 z nauczycielem historii udała się z wizytą do Kujawskiego Centrum Kultury, by zwiedzić Instytut Prymasa Józefa Glempa oraz stałą wystawę solnictwa.

W trakcie wizyty młodzież poznała dzieje życia i działalności Ks. Prymasa Polski Seniora Józefa Glempa – Honorowego Obywatela Miasta Inowrocławia i syna kujawskiej ziemi w świetle zgromadzonych cennych pamiątek i źródeł historycznych – obrazów, dokumentów, rzeźb, zdjęć, medali, szat liturgicznych oraz figurek z wizerunkami świętych.

Wizyta w Instytucie Prymasa Józefa Glempa była niekonwencjonalną lekcją historii regionalnej, której słuchacze uczyli się, obcując z bogactwem zgromadzonych źródeł. Zwieńczeniem odwiedzin w Instytucie było wpisanie się słuchaczy do księgi pamiątkowej.

Nasi słuchacze obejrzeli również mieszczącą się w Kujawskim Centrum Kultury stałą wystawę solnictwa i odbyli podróż do odtworzonych pomieszczeń inowrocławskiej kopalni. Zainteresowanie młodzieży wzbudziły m.in. replika saliny z okresu wczesnego średniowiecza, chodnik z wagonikami wypełnionymi solą, kapliczka z podświetlonym krzyżem z soli oraz solne żyrandole.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć! [TUTAJ]


"INTEGRACYJNY GRILL"

Uczestnicy kursu "Sprzedawca" wraz z wychowawcą mgr Danielem Mrugalskim 19 września zorganizowali "Integracyjnego grilla". Celem wspólnego wyjścia do inowrocławskich solanek było lepsze poznanie zespołu klasowego. W ramach spotkania odbył się quiz "poznaj swojego kolegę/koleżankę", gdzie młodzież musiała poznać jak najwięcej szczegółów z życia swoich nowych znajomych. Zakończeniem była wspólna biesiada przy kiełbaskach z grilla.

Foto relacja...[TUTAJ]


SPRZĄTANIE ŚWIATA 2012

Tegoroczna akcja „Sprzątanie świata – Polska” odbywa się pod hasłem „Kocham, lubię szanuję…. Nie śmiecę”.

Do akcji włączyli się gimnazjaliści z naszej szkoły. 14 września 2012 roku gimnazjaliści z klas II b, III a i III b wysprzątali skwery w najbliższym otoczeniu naszej szkoły.

Foto relacja...[TUTAJ]


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

3 września 2012 roku w Centrum zabrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający rok szkolny 2012/2013.

Dyrektor szkoły mgr Elżbieta Andryszak w oficjalnym przemówieniu gorąco powitała całą społeczność szkolną, a w sposób szczególny słuchaczy rozpoczynających naukę w naszej szkole i życzyła by zdobywanie wiedzy stało się dla wszystkich fascynującą przygodą, rozwijaniem samego siebie i swoich zainteresowań.

Po części oficjalnej nastąpiło spotkanie słuchaczy klas pierwszych z wychowawcami.

Wszystkim słuchaczom i nauczycielom życzymy wytrwałości i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Foto...[TUTAJ]


 

galeria zdjec.jpg

wydzial zaoczny.jpg

kalendarz roku.jpg

 

dla sluchaczy.jpgbiblioteka.jpgbiblioteka poleca.jpg

 

 

matura.jpg

 

egzamin zawodowy.jpg

 

oferta szkoly.jpg

zasady przyjecia.jpg

 

inspektor.jpg

Archiwum roku 2019/2020

Archiwum roku 2018/2019

Archiwum roku 2017/2018

Archiwum roku 2016/2017

Archiwum roku 2015/2016

Archiwum roku 2014/2015

Archiwum roku 2013/2014

Archiwum roku 2012/2013

Archiwum roku 2011/2012

Archiwum roku 2010/2011

Archiwum roku 2009/2010

Archiwum roku 2008/2009